coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Adelinadia pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Mures cauta Barbat 27 - 71 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic va vetzi putea spune cum ar trebui sa fie o formatie ideala si de ce !
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
formatia ideala.....sa fie alcatuita din membrii carora sa nu li se urce vedetismul la cap.....si sa uit ca inaintea sa dea norocul peste ei.,erau niste tineri obisnuiti....sa vorbeasca de fiecare data cu fanii .....sa ii asculte....si dc nu sa se inprieteneasca cu unii fani....care merita....
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
in primul rand bun venit pe acest site si sper sa te simiti bine ! Da.intr-adevar cred k ai dreptate,legat de cum ar trebui sa fie o formatie ideala ; sa mai intri sa postezi si pe alte sb si sper sa ne intzlegem Bye @!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
marmotzika000
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
|
|
O formatie idela ar trebui sa fie ok din tote punctele de vedere s sa comunice mai ales cu fanii.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
spiridusu a scris:
in primul rand bun venit pe acest site si sper sa te simiti bine ! Da.intr-adevar cred k ai dreptate,legat de cum ar trebui sa fie o formatie ideala ; sa mai intri sa postezi si pe alte sb si sper sa ne intzlegem Bye @! |
ms pt primire....:P.....bine v-am gasit pe toti... ....sunt sigura ca o sa ne intelegem..
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
pai da si eu !!1 bye @!.//...si mai da si tu site-ul si altora sa ne adunam !!!!! nu uita ;
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
opmarius
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
Formatia ideala: ATB. de ce? ascultati muzica produsa de el....si o sa vedeti.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pai da stiu k imi place ATB ! Si/...bun venit Marius !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
onutza
Membru nou
 Din: bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
|
|
mie imi place Andreea balan!!!!!!e frumoasa si imi place cum canta!
_______________________________________ I love me )
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
nu stiu ce sa zic cred ca formatzia mea din vise ar fi cargo pt ca canta super si e cea mai buna formatzie de rock din tzara.......asa ca dao in pula pe andrea balan
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
nuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...................va rog cine asculta andrea balan is niste fraieri maajoritatea dup apareea mea inafara de spiridusu
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Fanii ei stiu k nu are dre[ptate asa k : "Lasa-ne,lasa-ne !"
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
cosmin
Membru nou
Din: targoviste
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
|
|
stiu si eu!
_______________________________________ cosmin
|
|
| pus acum 15 ani |
|