coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
coolmuzik | Inregistrare | Login

POZE COOLMUZIK

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Adelinadia pe Simpatie
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
coolmuzik / Muzika romaneasca si tot ce are legatura cu ea / Formatia ideala  
Autor
Mesaj Pagini: 1
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pe acest topic va vetzi putea spune cum ar trebui sa fie o formatie ideala si de ce !

pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
formatia ideala.....sa fie alcatuita din membrii carora sa nu li se urce vedetismul la cap.....si sa uit ca inaintea sa dea norocul peste ei.,erau niste tineri obisnuiti....sa vorbeasca de fiecare data cu fanii .....sa ii asculte....si dc nu sa se inprieteneasca cu unii fani....care merita....

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
in primul rand bun venit pe acest site si sper sa te simiti bine ! Da.intr-adevar cred k ai dreptate,legat de cum ar trebui sa fie o formatie ideala ; sa mai intri sa postezi si pe alte sb si sper sa ne intzlegem
Bye @!


pus acum 21 ani
   
marmotzika000
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
O formatie idela ar trebui sa fie ok din tote punctele de vedere s sa comunice mai ales cu fanii.

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
DA-ai dreptate

pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25

spiridusu a scris:

in primul rand bun venit pe acest site si sper sa te simiti bine ! Da.intr-adevar cred k ai dreptate,legat de cum ar trebui sa fie o formatie ideala ; sa mai intri sa postezi si pe alte sb si sper sa ne intzlegem
Bye @!


ms pt primire....:P.....bine v-am gasit pe toti.......sunt sigura ca o sa ne intelegem..


pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
pai da si eu !!1 bye @!.//...si mai da si tu site-ul si altora sa ne adunam !!!!! nu uita ;

pus acum 21 ani
   
opmarius
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
Formatia ideala: ATB. de ce? ascultati muzica produsa de el....si o sa vedeti.

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pai da stiu k imi place ATB ! Si/...bun venit Marius !

pus acum 20 ani
   
onutza
Membru nou

Din: bacau
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1
mie imi place Andreea balan!!!!!!e frumoasa si imi place cum canta!

_______________________________________
I love me)

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Bv si mie imi place !@

pus acum 20 ani
   
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
nu stiu ce sa zic cred ca formatzia mea din vise ar fi cargo pt ca canta super si e cea mai buna formatzie de rock din tzara.......asa ca dao in pula pe andrea balan

pus acum 20 ani
   
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
nuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...................va rog cine asculta andrea balan is niste fraieri maajoritatea dup apareea mea inafara de spiridusu

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Fanii ei stiu k nu are dre[ptate asa k : "Lasa-ne,lasa-ne !"

pus acum 20 ani
   
cosmin
Membru nou

Din: targoviste
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 2
stiu si  eu!

_______________________________________
cosmin

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la