coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: morena28 la Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bistrita Nasaud cauta Barbat 27 - 52 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic va vetzi putea spune parerea despre PLAYBACK si vedetele care fac acest lucru !
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
marmotzika000
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
|
|
nu , nu este o solutie play-backul este mai bine sa canti live
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pai da ai dreptate dar in romania nu prea sunt vedete care canta live.decat Pavel Stratan ce mai canta live si Nicola
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
mey nush dar maj vedetelor care fac playback la greu sunt vedetele care nu au voce decat bani si arata bine.....si folosindu-se de calitatile astea....au ajuns si ele in lumea muzicii....sa fim seriosi......ca nu toate au voce.....eu le admir din toata inima pe andra si pe andreea balan, cu toate ca si andreea balan mai face playback ea saraca are si o coregrafie grea, si pe ea o intelegem.....
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
pai da ai dreptate si in privinta Andreei Balan si in privinta vedetelor care nu au voce
Bye @!
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
pai da ai dreptate si in privinta Andreei Balan si in privinta vedetelor care nu au voce
Bye @!
|
|
| pus acum 21 ani |
|