coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
coolmuzik | Inregistrare | Login

POZE COOLMUZIK

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
morena28 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
coolmuzik / Muzika romaneasca si tot ce are legatura cu ea / PLAYBACK-o modalitate ideala de a canta ?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pe acest topic va vetzi putea spune parerea despre PLAYBACK si vedetele care fac acest lucru !

pus acum 21 ani
   
marmotzika000
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
nu , nu este o solutie play-backul este mai bine sa canti live

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pai da ai dreptate dar in romania nu prea sunt vedete care canta live.decat Pavel Stratan ce mai canta live si Nicola

pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
mey nush dar maj vedetelor care fac playback la greu sunt vedetele care nu au voce decat bani si arata bine.....si folosindu-se de calitatile astea....au ajuns si ele in lumea muzicii....sa fim seriosi......ca nu toate au voce.....eu le admir din toata inima pe andra si pe andreea balan, cu toate ca si andreea balan mai face playback ea saraca are si o coregrafie grea, si pe ea o intelegem.....

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
pai da ai dreptate si in privinta Andreei Balan si in privinta vedetelor care nu au voce

Bye @!


pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
pai da ai dreptate si in privinta Andreei Balan si in privinta vedetelor care nu au voce

Bye @!


pus acum 21 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la