coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Cenusareasa pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 61 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic fanii si dusmanii manelelor vor purta discutii contradictorii !
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pai eu sincer nu prea ascult manele (doar asa rar)..dar nu sunt un dusman al acestora.... 
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
eu ascult......imi plac.......mie imi plac toate genurile de muzica.....si URASC.....pe cei care se dau in fata dusmani ai manelelor.....si de fapt asculta la manele.....nush...nu vad o rusine in a asculta manele......prob astia care mint ca nu asc le e rusine sa recunoasca....parerea mea:P:P
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
dolceta
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
|
|
eu nu sunt manelista,dar le ascult cate-o data.Mie mi se par niste piese f-te adevarate (versurile)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
alexy
Membru nou
Din: botosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
ATB___cool........
_______________________________________ pt toty house-rii--simtit ritmul
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
alexy
Membru nou
Din: botosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
dolceta a scris:
eu nu sunt manelista,dar le ascult cate-o data.Mie mi se par niste piese f-te adevarate (versurile) |
_______________________________________ pt toty house-rii--simtit ritmul
|
|
| pus acum 20 ani |
|