coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
coolmuzik | Inregistrare | Login

POZE COOLMUZIK

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cenusareasa pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 61 ani
coolmuzik / Muzika romaneasca si tot ce are legatura cu ea / Manelele:un "plagiat romanesc" sau nu ?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pe acest topic fanii si dusmanii manelelor vor purta discutii contradictorii !

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pai eu sincer nu prea ascult manele (doar asa rar)..dar nu sunt un dusman al acestora....

pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
eu ascult......imi plac.......mie imi plac toate genurile de muzica.....si URASC.....pe cei care se dau in fata dusmani ai manelelor.....si de fapt asculta la manele.....nush...nu vad o rusine in a asculta manele......prob astia care mint ca nu asc le e rusine sa recunoasca....parerea mea:P:P

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
k

pus acum 21 ani
   
dolceta
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
eu nu sunt manelista,dar le ascult cate-o data.Mie mi se par niste piese f-te adevarate (versurile)

pus acum 20 ani
   
alexy
Membru nou

Din: botosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
ATB___cool........

_______________________________________
pt toty house-rii--simtit ritmul

pus acum 20 ani
   
alexy
Membru nou

Din: botosani
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2

dolceta a scris:

eu nu sunt manelista,dar le ascult cate-o data.Mie mi se par niste piese f-te adevarate (versurile)


_______________________________________
pt toty house-rii--simtit ritmul

pus acum 20 ani
   
Dj Booksha
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 7
Eu sunt pro manelelor, dar nu la maxim cu orice ocazie... le ascult, daca am chef sa le dau tare ori dau un chef cu prietenii, ori ma sui frumos in masina, ies din oras, le dau cat de tare ma tin boxele si umblu oleaca teleleu pana-mi gadil timpanul suficient, apoi ma duc acasa.. asa nu deranjez pe nimeni! 

_______________________________________
Va astept pe cel mai nou forum cu si despre tot ce inseamna muzica!!
Userii care ne ajuta sa dezvoltam forumul devin MODERATORI fara drept de apel!!!   


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la