coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ioana24 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 43 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic vetzi putea comenta despre cele 2 posturi de televiziune-MTV si TV-K 
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
marmotzika000
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
|
|
cred ca mtv si tv-k/ sunt ceke mai tari.Aici se dau cele mai tari piese din toate domeniile si din toate timpurile.Deci as crede ca aceste programe pot fi pastrate pe veci
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
marmotzika000
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 13
|
|
cred ca mtv si tv-k/ sunt ceke mai tari.Aici se dau cele mai tari piese din toate domeniile si din toate timpurile.Deci as crede ca aceste programe pot fi pastrate pe veci
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
Cred si eu la fel ca marmotzica
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
stitzi de ce mtvu si tv-k is cele mai de treaba programe...... pt ca baga cea mai de treaba muzica nu ca pe atomik
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|