coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21 24 ani
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic va vetzi putea spune parerile despre cele 2 concursuri anuale de mai sus.
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
eurovision mi se pare un concurs interesant.....pt ca e o competitie intre multe tari.....dar ceea ce nu mi se pare corecta este jurizarea....si din acest motiv mereu romania a fost dezavantajata ....e dar poate or veni timpuri mai bune si pt tara noastra! 
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pai or veni si la noi vremuri mai bune...dar tre` sa ne multzumim k macar anul asta am luat si noi un amarat de locul 3...
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
asae fara sistem si luminitza angel an fi fost pe jos
|
|
| pus acum 20 ani |
|