coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
coolmuzik | Inregistrare | Login

POZE COOLMUZIK

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alexandra21 24 ani
Femeie
24 ani
Calarasi
cauta Barbat
24 - 53 ani
coolmuzik / Muzika romaneasca si tot ce are legatura cu ea / Pareri despre concursurile anuale (RMA sau Eurovision)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pe acest topic va vetzi putea spune parerile despre cele 2 concursuri anuale de mai sus.

pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
eurovision mi se pare un concurs interesant.....pt ca e o competitie intre multe tari.....dar ceea ce nu mi se pare corecta este jurizarea....si din acest motiv mereu romania a fost dezavantajata....e dar poate or veni timpuri mai bune si pt tara noastra!

pus acum 21 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Pai or veni si la noi vremuri mai bune...dar tre` sa ne multzumim k macar anul asta am luat si noi un amarat de locul 3...

pus acum 21 ani
   
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
asae fara sistem si luminitza angel an fi fost pe jos

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la