coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
coolmuzik | Inregistrare | Login

POZE COOLMUZIK

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Andreea Miluta Profile
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
30 - 48 ani
coolmuzik / Muzika romaneasca si tot ce are legatura cu ea / RCM2005 (Romanian Cool Muzik)  
Autor
Mesaj Pagini: 1
ana_b
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 2
la fete : Andreea Balan
la baieti:Animal X


pus acum 21 ani
   
deea
Membru nou

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
fete: andra
baieti: voltaj


pus acum 21 ani
   
dolceta
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
la fete:Andra
la baieti:Morandi


pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Scuzatzi k nu s-a mai facut acest clasament dar din cauza putinelor voturi nu am efectuat acest clasament al vedetelor ....sorry,.,,si sa speram k se va face cat de curand !

pus acum 20 ani
   
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
la fete:andra
la baietzi:cargo


pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Bv Smekere si sa speram k in curand se va vota mai mult !

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Si sa speram k in curand ii vom introduce in lista baietilor si pe " ;....byyye

pus acum 20 ani
   
felix
Vizitator



La baieti : MIHAI TRAISTARIU ( cea mai buna voce de baieti din Romania )

- iar la fete :  NICO ( cea mai buna voce de fete din Romania)


pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Bv....tks pt parere....iti multumesk felix...si sa mai vizitezi acest forum`....

pus acum 20 ani
   
Deeax
Vizitator



Eu sunt inebunita dupa melodia "CAT DE FRUMOASA ESTI " asa ca votez pentru MIHAI TRAISTARIU.
Ma bucur ca a reusit sa aiba atata succes intr-un timp asa scurt si-l voi sustine pana la moarte.
Deci la baieti votez cu MIHAI TRAISTARIU care anul asta a aparut aproape peste tot...iar la fete cu NICO ...care mi-a placut dintotdeauna...Andra nu prea-mi place...Mi se pare ca latra si in plus e foarte foarte fitzoasa...Si nu-i numai parerea mea.La mine in facultate nimeni n-o suporta.
Andreea - din Harlau.

Deci :
              baieti : MIHAI TRAISTARIU

                fete :  NICO


pus acum 20 ani
   
vali
Vizitator



votez la fete cu LUMINITA ANGHEL
votez la baieti cu MIHAI TRAISTARIU


pus acum 20 ani
   
geanina- profesoara de mu
Vizitator



anul acesta la selectia nationala EUROVIZIONam vazut un duet care m-a facut sa tremur si mi s-a ridicat parul pe mana. doi artisti super talentati (MIHAI TRAISTARIU SI NICO ) mi-au readus in minte pe grandioasele MARIAH CAREY SI WHITNEY  ALATURI DE MARELE BOLTON ....frumos ....ce voci sensibile si ce tehnica !!!!!!!!!!!!!nu mai are romania asa ceva!   
aleg pt. baieti pe mihai traistariu si pt. fete pe nico


pus acum 20 ani
   
maria
Vizitator



nu-mi place deloc ANDRA.....are la figuri pe ea....ce a facut atata teatru la CERBUL de AUR?GAGICA DIN REPUBLICA VANATU  MERITA TROFEUL....a cantat mult mai bine decat andra....are in voce tehnica curata, glote, octave, triluri....deci daca a luat locul1 - e pe bune iar andra chiar nu ma impresionat eu i-as fi dat un loc 3 ....asa ca e romanca...in rest IMPRESII pe ea cat cuprinde
LA FETE ALEG NICO
LA BAIETI ALEG FITZ


pus acum 20 ani
   
daria-studenta
Vizitator



nici mie nu mi-a placut circul ANDREI DE LA CERBUL DE AUR. EU I-AS FI DAT TROFEUL FIE FETEI DIN  REPUBLICA VANATU CARE M-A IMPRESIONAT , FIE LUI MIHAI TRAISTARIU CARE E CEA MAI BUNA VOCE DIN ROMANIA. DAR S-A VAZUT CA ATUNCI CAND NU SUNT SPECIALISTI IN JURIU , CI OAMENI DE AFACERI, CA SI-N ACEASTA SITUATIE , CIRCUL CASTIGA IAR VOCILE BUNE SUNT DATE DEOPARTE.SI-A DAT SEAMA OARE JURIUL CA ITALIANA CARE A LUAT TROFEUL A FALSAT PE RUPTE? SI ERA UN CONCURS DE INTERPRETARE NU DE POPULARITATE!!!!!!!!ITALIANCA A CASTIGAT CEVA DE POPULARITATE! NU MERITA TROFEUL. E MULT MAI SERIOS FESTIVALUL MAMAIA DECAT ACEST CERB DE AUR.....MULT!!!!!!
VOTEZ CONTRA ANDREI


pus acum 20 ani
   
cornel
Vizitator



imi place cum canta nico si monica anghel
dintre baieti cred ca cel mai tare ca voce e mihai traistariu....
nu-mi place marcel pavel , e fals in trairi....incearca sa para popular....dar e mojic.
eram la festivalul MAMAIA si l-am auzit cand a facut-o pe ANDRA in fata " CE VREI FA TIGANCO....CE NU-TI CONVINE , CE TOT INSIRI PE AICI CA EU CANT PLAYBEK IN GALA"? urat din partea lui !


pus acum 20 ani
   
joly
Vizitator



o iubesc pe marina voica si pe gica petrescu

pus acum 20 ani
   
aura
Vizitator



cel mai mult imi place  ca voce :
dintre baieti MIHAI TRAISTARIU SI PEPE


pus acum 20 ani
   
aura
Vizitator



iar dintre fete paula seling si nico

pus acum 20 ani
   
maria
Vizitator



la baieti : mihai traistariu
la fete andra si nico


pus acum 20 ani
   
Caitlin
Vizitator



Nu stiu daca lista de mai sus cuprinde preferintele tuturor romanilor...dar , daca ar fi pe bune, eu zic ca anul asta cel mai mult s-au remarcat :

Morandi, Luminita Anghel ,Mihai Traistariu , Dj Project .
Nu sunt neaparat preferatii mei ...dar trebuie sa recunoastem ca intre ei se da batalia.


pus acum 20 ani
   
dido
Vizitator



mai, mi-au placut mult morandi si mihai traistariu
dintre fete nu mi se pare niciuna mai rasarita!


pus acum 20 ani
   
ceausescu
Vizitator



luminita anghel  a avut hitul de la eurovision
morandi
akcent
mihai traistariu " catd e frumoasa esti"
cam astia au avut hituri tari in vara asta
pe cei de la 3sud-est nu-i pun la calcul pt. ca nu-i admir
pa


pus acum 20 ani
   
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20


pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Ma bukur k ati mai tastat shi p aici....eu sunt bine...Am revenit...tokmai am sosit din Italia....ooofff...ce drum greu...Legat d aceasta rubrika va spun k la sfarsitul acestui an ..mai exact in data de 29.12.2005 se va efectua clasamentul final la "RCM 2005"...pana atunci va pup...si papapap

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
Dupa cum am skris...in data de 29.12.2005 se va anunta CLASAMENTUL FINAL IN ACEST RCM2005.
LA FETE CLASAMENTUL ESTE : 1.Nico-6 voturi
                                           2.Andra-3 voturi
                                           3.Luminita Anghel-3 voturi   
LA BAIETI CLASAMENTUL ESTE: 1.Mihai Traistariu-7 voturi
                                             2.Morandi-2 voturi
                                             3.Cargo,Dj Project,Animal X
                                                Voltaj-1 vot

        ASTFEL CEI MAI BUNI ARTISITI AI ANULUI 2005 SUNT NICO SI MIHAI TRAISTARIU ! FELICITARI LOR SI MULT SUCCES IN CONTINUARE (LA FEL SI FANILOR ACESTORA) !!!!!!!!1 BYE <<<PE CURAND>>>SPER K VETI VOTA SI IN RCM2006...CARE DEJA A APARUT K TOPIC>>>BYEEEEEEEE


pus acum 20 ani
   
ema_glmod
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
pentru mine, fara indoiala, cel mai tare cataret al anului 2005 a fost PEPE...are o voce extraordinara, as zice ca e si cea mai buna Romania , pt ca e si puternica, si calda...e super...iar single-urile au fost tari ( 9 vieti si Inima nebuna), Numai iubirea s-a mentinut si ea in topuri o buna parte din 2005...ca sa nu mai vorbim de faptul ca PEPE a aprimt si DISCUL DE PLATNA, fiind campionul vanzarilor in materie de albume din industria muzicala roamenasca pa anul 2005...bravo lui!...ii doresc mult succes si in continuare!...

pus acum 20 ani
   
ema_glmod
Membru nou

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
in final,:

baieti: PEPE
fete: NICOLA...sa zicem


pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
mersi pt parere ema...te mai astept sa intri pe forum ...

pus acum 20 ani
   
spiridusu
Administrator

Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
stroumph_1967...mersi k ai intrat...t mai astept

pus acum 20 ani
   
Margita
Vizitator



I would like to invite You on polish site about Mihai Traistariu:

pus acum 19 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la