coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Andreea Miluta Profile
 | Femeie 24 ani Braila cauta Barbat 30 - 48 ani |
|
|
ana_b
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 2
|
|
la fete : Andreea Balan la baieti:Animal X
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
fete: andra baieti: voltaj
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
dolceta
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9
|
|
la fete:Andra la baieti:Morandi
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Scuzatzi k nu s-a mai facut acest clasament dar din cauza putinelor voturi nu am efectuat acest clasament al vedetelor ....sorry,.,,si sa speram k se va face cat de curand !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
la fete:andra la baietzi:cargo
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Bv Smekere si sa speram k in curand se va vota mai mult !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Si sa speram k in curand ii vom introduce in lista baietilor si pe " ;....byyye
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
La baieti : MIHAI TRAISTARIU ( cea mai buna voce de baieti din Romania )
- iar la fete : NICO ( cea mai buna voce de fete din Romania)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Bv....tks pt parere....iti multumesk felix...si sa mai vizitezi acest forum`....
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Eu sunt inebunita dupa melodia "CAT DE FRUMOASA ESTI " asa ca votez pentru MIHAI TRAISTARIU. Ma bucur ca a reusit sa aiba atata succes intr-un timp asa scurt si-l voi sustine pana la moarte. Deci la baieti votez cu MIHAI TRAISTARIU care anul asta a aparut aproape peste tot...iar la fete cu NICO ...care mi-a placut dintotdeauna...Andra nu prea-mi place...Mi se pare ca latra si in plus e foarte foarte fitzoasa...Si nu-i numai parerea mea.La mine in facultate nimeni n-o suporta. Andreea - din Harlau.
Deci : baieti : MIHAI TRAISTARIU
fete : NICO
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
votez la fete cu LUMINITA ANGHEL votez la baieti cu MIHAI TRAISTARIU
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
geanina- profesoara de mu
Vizitator
|
|
anul acesta la selectia nationala EUROVIZIONam vazut un duet care m-a facut sa tremur si mi s-a ridicat parul pe mana. doi artisti super talentati (MIHAI TRAISTARIU SI NICO ) mi-au readus in minte pe grandioasele MARIAH CAREY SI WHITNEY ALATURI DE MARELE BOLTON ....frumos ....ce voci sensibile si ce tehnica !!!!!!!!!!!!!nu mai are romania asa ceva! aleg pt. baieti pe mihai traistariu si pt. fete pe nico
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
nu-mi place deloc ANDRA.....are la figuri pe ea....ce a facut atata teatru la CERBUL de AUR?GAGICA DIN REPUBLICA VANATU MERITA TROFEUL....a cantat mult mai bine decat andra....are in voce tehnica curata, glote, octave, triluri....deci daca a luat locul1 - e pe bune iar andra chiar nu ma impresionat eu i-as fi dat un loc 3 ....asa ca e romanca...in rest IMPRESII pe ea cat cuprinde LA FETE ALEG NICO LA BAIETI ALEG FITZ  
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
nici mie nu mi-a placut circul ANDREI DE LA CERBUL DE AUR. EU I-AS FI DAT TROFEUL FIE FETEI DIN REPUBLICA VANATU CARE M-A IMPRESIONAT , FIE LUI MIHAI TRAISTARIU CARE E CEA MAI BUNA VOCE DIN ROMANIA. DAR S-A VAZUT CA ATUNCI CAND NU SUNT SPECIALISTI IN JURIU , CI OAMENI DE AFACERI, CA SI-N ACEASTA SITUATIE , CIRCUL CASTIGA IAR VOCILE BUNE SUNT DATE DEOPARTE.SI-A DAT SEAMA OARE JURIUL CA ITALIANA CARE A LUAT TROFEUL A FALSAT PE RUPTE? SI ERA UN CONCURS DE INTERPRETARE NU DE POPULARITATE!!!!!!!!ITALIANCA A CASTIGAT CEVA DE POPULARITATE! NU MERITA TROFEUL. E MULT MAI SERIOS FESTIVALUL MAMAIA DECAT ACEST CERB DE AUR.....MULT!!!!!! VOTEZ CONTRA ANDREI
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
imi place cum canta nico si monica anghel dintre baieti cred ca cel mai tare ca voce e mihai traistariu.... nu-mi place marcel pavel , e fals in trairi....incearca sa para popular....dar e mojic. eram la festivalul MAMAIA si l-am auzit cand a facut-o pe ANDRA in fata " CE VREI FA TIGANCO....CE NU-TI CONVINE , CE TOT INSIRI PE AICI CA EU CANT PLAYBEK IN GALA"? urat din partea lui !
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
o iubesc pe marina voica si pe gica petrescu
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
cel mai mult imi place ca voce : dintre baieti MIHAI TRAISTARIU SI PEPE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
iar dintre fete paula seling si nico
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
la baieti : mihai traistariu la fete andra si nico
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Nu stiu daca lista de mai sus cuprinde preferintele tuturor romanilor...dar , daca ar fi pe bune, eu zic ca anul asta cel mai mult s-au remarcat :
Morandi, Luminita Anghel ,Mihai Traistariu , Dj Project . Nu sunt neaparat preferatii mei ...dar trebuie sa recunoastem ca intre ei se da batalia.
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
mai, mi-au placut mult morandi si mihai traistariu dintre fete nu mi se pare niciuna mai rasarita!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
luminita anghel a avut hitul de la eurovision morandi akcent mihai traistariu " catd e frumoasa esti" cam astia au avut hituri tari in vara asta pe cei de la 3sud-est nu-i pun la calcul pt. ca nu-i admir pa
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
Smeker_u_Ionutz_13
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Ma bukur k ati mai tastat shi p aici....eu sunt bine...Am revenit...tokmai am sosit din Italia....ooofff...ce drum greu...Legat d aceasta rubrika va spun k la sfarsitul acestui an ..mai exact in data de 29.12.2005 se va efectua clasamentul final la "RCM 2005"...pana atunci va pup...si papapap
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Dupa cum am skris...in data de 29.12.2005 se va anunta CLASAMENTUL FINAL IN ACEST RCM2005. LA FETE CLASAMENTUL ESTE : 1.Nico-6 voturi 2.Andra-3 voturi 3.Luminita Anghel-3 voturi LA BAIETI CLASAMENTUL ESTE: 1.Mihai Traistariu-7 voturi 2.Morandi-2 voturi 3.Cargo,Dj Project,Animal X Voltaj-1 vot
ASTFEL CEI MAI BUNI ARTISITI AI ANULUI 2005 SUNT NICO SI MIHAI TRAISTARIU ! FELICITARI LOR SI MULT SUCCES IN CONTINUARE (LA FEL SI FANILOR ACESTORA) !!!!!!!!1 BYE <<<PE CURAND>>>SPER K VETI VOTA SI IN RCM2006...CARE DEJA A APARUT K TOPIC>>>BYEEEEEEEE
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ema_glmod
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
pentru mine, fara indoiala, cel mai tare cataret al anului 2005 a fost PEPE...are o voce extraordinara, as zice ca e si cea mai buna Romania , pt ca e si puternica, si calda...e super...iar single-urile au fost tari ( 9 vieti si Inima nebuna), Numai iubirea s-a mentinut si ea in topuri o buna parte din 2005...ca sa nu mai vorbim de faptul ca PEPE a aprimt si DISCUL DE PLATNA, fiind campionul vanzarilor in materie de albume din industria muzicala roamenasca pa anul 2005...bravo lui!...ii doresc mult succes si in continuare!...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
ema_glmod
Membru nou
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
in final,:
baieti: PEPE fete: NICOLA...sa zicem
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
mersi pt parere ema...te mai astept sa intri pe forum ...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
I would like to invite You on polish site about Mihai Traistariu: 
|
|
| pus acum 19 ani |
|