coolmuzik
Bine ati venit pe forumul kre afla si contine totul despre MUZIKA !!!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
coolmuzik | Inregistrare | Login
POZE COOLMUZIK
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: iulian93 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Ilfov cauta Barbat 27 - 68 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Pe acest topic vetzi putea scrie versuri ale vedetelor romanesti
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
Draga Deea, Ti-am promis catzi voi scrie aici niste versuri dintr-o piesa a Andrei care seamana cu descrierea ta : "Refren(x2): Cand plang tu simti Cu roze pe alinti Daca-n ceruri vei pleca Promite-mi ca ma vei lua.
I: Chiar de zi as plange Din toata inima Plang de bucurie Si-mi rade lacrima Am sa ies din casa sa ma plimb pe strazi Si de nimic nu-mi pasa Stiu ca tu ma veghezi Esti raza printre nori Esti soarele din zori Tu esti roua din flori Un inger pe Pamant Adus de ploi si vant Cum pot sa fac sa nu zbori ?
Refren(x2):..
II: Ma gandesc la tine Si-mi rade inima Tu ma indrumi spre bine Iar eu te voi urma Cand vorbesc cu mine Ecoul meu esti tu Esti aer si lumina Si-mi umpli sufletul Esti raza printre nori Esti soarele din zori Tu esti roua din flori Un inger pe Pamant Adus de ploi si vant Cum pot sa fac sa nu zborï.
Refren(x4):..
dak` nu este aceasta zimi si mai caut !
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
ms mult de tot dar nu este asta melodia....eu am tot cautat-o pe net...dar nu pot sa dau de ea... ( oricum ms mult :*:*
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
O sa mai caut dar nu prea am indicii,,,ci doar cele 2 versuri....alea nu prea ma ajuta..dar poate intr-un sfarsit tot vom da de ea.Dak` mai ai indicii sau informatii nu ezita sa mi le dai si poate te ajut intr-un fel sau altul !
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
deea
Membru nou
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 25
|
|
spiridusu a scris:
O sa mai caut dar nu prea am indicii,,,ci doar cele 2 versuri....alea nu prea ma ajuta..dar poate intr-un sfarsit tot vom da de ea.Dak` mai ai indicii sau informatii nu ezita sa mi le dai si poate te ajut intr-un fel sau altul ! |
ok am inteles....si ms mult inka o data
|
|
| pus acum 21 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
cu placere./...bye..oricand...poti apela la "MOI"
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
|
Caut si eu o melodie a laurei stoica care suna cam asa: tu ma alinti, ma alinti cu vorbe dulci, maaa alinti... mai mult nu mai stiu dar tare as vrea sa o gasesc Asta cauti si tu?
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
spiridusu
Administrator
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 145
|
|
pai as zice sa dai o raita pe si sa scrii aceste versuri...sigur o sati apara piesa cautata///astept sa vad ce ai reusit sa faci @Z@2 papapa
|
|
| pus acum 20 ani |
|